';
Image

Abażury

Wykonujemy abażury w różnych rozmiarach i kształtach. Do wyboru różne wersje wykończenia, m.in. środków odbijających światło i przesłon, a także szeroki wybór tkanin. Możliwość montażu bezpośrednio przy ścianie lub suficie, a także model wiszące i stojące na nodze lampy. Projekty realizujemy z dbałością o każdy detal, w najwyższych standardach jakościowych. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizację.
Image

Eichholtz

Ekscytujące wnętrza holenderskiej marki Eichholtz. Firma ciągle inspiruje branżę projektowania i dekoracji wnętrz dzięki bogatym i unikalnym kolekcjom. W ofercie dostępne ekskluzywne meble, oświetlenie i dekoracje.
Image

Belldeco

Belldeco to polska marka obecna na rynku od 2005r. Produkty dostępne w ofercie Belldeco to meble, oświetlenie, dekoracje i produkty do ogrodu. Meble i oświetlenie to styl prowansalski, francuski i angielski, industrialny, hamptons i nowojorski. Akcesoria i dekoracje w stylu shabby chic, vintage i glamour.
Image

Inspirium

Inspirium to polska marka mebli w 100% „Made in Poland”. W produkcji wykorzystuje najwyższej jakości materiały, takie jak wysoko elastyczne pianki tapicerskie i wypełnienia, tkaniny hydrofobowe odporne na zabrudzenia, z dużą odpornością na ścieranie i najwyższej jakości surowiec drzewny. Ich sofy i kanapy to nowoczesne i innowacyjne wzornictwo, współtworzone z zespołami architektów i projektantów. Dodatkowym atutem jest modułowa budowa mebla, która pozwala na wybranie odpowiedniego rozmiaru i wybór z szerokiej z gamy trwałych materiałów tapicerskich.
Image

DomArtStyl

Firma DomArtStyl to polski producent mebli tapicerowanych. Specjalizuje się w produkcji krzeseł, foteli, hokerów, kanap i puf. DomAtyStyl oferuje dużą możliwość personalizacji mebla poprzez wybór tkaniny, koloru nóżek, a nawet rozmiaru mebla. Dostępne tkaniny i wybarwienia mebli można zobaczyć w naszym showroomie na ul. Wiejska 67 lok 1 Białystok.
Image

Produkcja Własna

Posiadamy zaplecze do produkcji mebli ze stali nierdzewnej, tapicerowanych i litego drewna. Nasi specjaliści z różnych branż tworzą „customowe” produkty na zamówienie klienta z możliwością pełnej personalizacji. Projekty realizujemy z dbałością o każdy detal, w najwyższych standardach jakościowych. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizację.